Історія школи

Історія школи своїм корінням сягає у 20 – ті роки ХХ століття, коли перший поселенець села Стукалове Бендич А.І. привіз на повозці першу вчительку Антонову О.А.

Першим директором школи був Юр’єв Василь Олексійович, за фахом – біолог.

З 1937 рокупо 1939 рік директором Червоноармійської семирічки був Семидідько Іван Миколайович, учитель української мови. Протягом 1939 – 1941 років - Макаренко Павло Герасимович, який у березні 1943 року загинув смертю хоробрих на війні. З 1941 по 1943 рік школа не працювала, оскільки знаходилась на окупованій території.

1947 рік. Директором школи призначений Радченко Василь Іванович, який обіймав цю посаду 23 роки. У цей період школа стала однією з кращих шкіл у районі. Працювали гуртки: драматичний, танцювальний, баяністів, фотогурток, радіогурток, спортивні секції, струнний оркестр.

У 1970 році на посаду директора школи прийшла ініціативна, енергійна, щедра і владна Ревіна Любов Харитонівна. Великою заслугою її та педколективу було будівництво приміщення нової школи, яку здали в експлуатацію у 1977 році. А 1 вересня 1979 року відбулося реформування школи із восьмирічки у середню.

У цей період в педколективі відбувалася зміна поколінь. Старші вчителі майже кожен рік виходили на заслужений відпочинок, а на зміну приходили молоді, енергійні кадри. Потрібно було приймати естафету від старшого покоління і влити свіжий струмінь у шкільне життя.

80-і – 90-і роки – це роки творчого підйому, нових ідей і вдосконалення навчально – виховного процесу, зміцнення матеріально – технічної бази школи. Вона перейшла на кабінетну систему навчання. Усі кабінети були оснащені технічними засобами, школа мала два лінгафонних кабінети, у яких навчали російської та іноземної мови, модульний тематичний клас, радіовузол, щотижня проводилися радіолінійки.

У 1988 році на базі школи і радгоспу була створена школа – кооператив «Нива». Вона мала в оренді 90 га землі, два трактори, комбайн, весь набір ґрунтообробної та посівної техніки. Майже кожного року отримували учні до 12 тис. крб. прибутку. Ці гроші використовувалися для зміцнення спортивної бази школи, придбання музичної апаратури і інструментів, преміювання членів об’єднання і наставників. З метою вивчення нових технологій, інноваційних методів та форм навчання і виховання адміністрація Червоноармійської школи разом з педагогічним колективом організували «технопарк» методичних новинок, ідей. Ми не тільки навчаємося новому, а й створюємо своє, систематизуємо і узагальнюємо передовий педагогічний досвід, розробляємо нестандартні уроки, впроваджуємо нові технології, проводимо виховні заходи. На базі школи систематично проходять семінари директорів шкіл, заступників директорів з навчально – виховної роботи з питань впровадження інтерактивних форм роботи, обміну досвідом на районному, обласному рівнях та із запрошенням сусідів – росіян. Та живемо ми не тільки минулим. Майбутнє наполегливо стукає в двері.

З лютого 2017 року школа була перейменована на Мирненську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Сьогодні наша школа є сучасною сільською малокомплектною школою, школою новаторства, упровадження педагогічних досягнень. Їй притаманні творчий пошук, працьовитість, уміння залучати дітей до співпраці, запалювати у їхніх душах незгасний вогник добра і людяності, спрямовувати освітні процеси на розвиток особистості. З цією метою в школі проводиться безліч цікавих заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.